Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyona Girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli olmak üzere 8 film vizyona girecek. Oscar ödüllü Robert Zemeckis'in yönettiği ve başrollerinde Bra...

Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyona Girecek
Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyona Girecek
Bu içerik 77 kez okundu.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli olmak üzere 8 film vizyona girecek. Oscar ödüllü Robert Zemeckis'in yönettiği ve başrollerinde Brad Pitt, Marion Cotillard'ın oynadığı "Müttefik" filmi de yarın izleyici ile buluşacak.

1. "Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları"

1. "Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları"1. "Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları"

Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Tobias Menzies, Bradley James, James Faulkner ve Charles Dance'nin oynadığı filmin yönetmenliğini Anna Foerster üstlendi.

2. Müttefik

2. Müttefik2. Müttefik

Oscar ödüllü Robert Zemeckis'in yönettiği ve başrollerinde Brad Pitt, Marion Cotillard, Lizzy Caplan, August Diehl ile Jared Harris'in oynadığı "Müttefik" yarın izleyici ile buluşacak.

ABD yapımı dram ve gerilim türündeki film, İkinci Dünya Savaşı sırasında Kuzey Afrika'da düşman hattında savaşan Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour ile karşılaşan istihbarat subayı Max Vatan'ın (Brad Pitt) hikayesini konu alıyor.

3. Sevdam Gözlerinde Kaldi

3. Sevdam Gözlerinde Kaldi3. Sevdam Gözlerinde Kaldi

Ahmet Yenilmez'in senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği filmde Ahmet Yenilmez, Burak Alp Yenilmez, Hümeyra Çetin, Mehmet Ali Tuncer, Nejat Yıldız ve Hasan Kaçan rol alıyor.

4. Babamın Kanatları

4. Babamın Kanatları4. Babamın Kanatları

Kıvanç Sezer'in yazıp yönettiği birçok uluslararası festivalde gösterilen dram türündeki film, kanser hastası olduğunu öğrenen İbrahim ile yeğeni Yusuf'un hikayeleri üzerinden işçi ölümlerine bir bakış atıyor.

5. Görümce

5. Görümce5. Görümce

Gupse Özay'ın senaryosunu kaleme alıp başrolünde oynadığı filmde, Özay ile birlikte Eda Ece, Buğra Gülsoy, Zeynep Kankonde, Dilşah Demir ve Danilo Zanna gibi isimler kamera karşısına geçti.

6. Mavi Bisiklet

6. Mavi Bisiklet6. Mavi Bisiklet

Uluslararası Antalya Film Festivali'nde "En İyi Film", "En İyi Yönetmen" ve "En İyi Senaryo" ödüllerini alan film; bir çocuğun, büyüklerin dünyasında karşılaştığı adaletsizliklere kendince çözüm arayışını naif bir anlatımla beyazperdeye taşıyor.

7. Kümes

7. Kümes7. Kümes

Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın yönetmenliğini yaptığı filminde Bayraktar'ın yanı sıra Hasibe Eren, Selen Domaç, Mehmet Dere, Turgay Karakaya ve Emirhan Kartop oynadı.

8. Kahraman Ördek

8. Kahraman Ördek8. Kahraman Ördek

Viktor Lakisov'un yazıp yönettiği haftanın animasyon filmi "Kahraman Ördek", yemyeşil bir adada yaşayan iki farklı ördek grubunun adayı tehdit eden bir kötüye karşı güçlerini birleştirmesini konu alıyor.

AA

Takip Et @OnedioKultur
Amerika Birleşik Devletleri Antalya Sinema Kanser Brad Pitt Gupse Özay Marion Cotillard
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Altan Düzyatan'a
Engin Altan Düzyatan'a "dev" zam!
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'