Sony Walkman geri döndü!

Hürriyet'te yer alan habere göre uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet piyasaya sürülen Final Fantasy XV'le birlikte oyunun bu popülaritesinden pay almak isteyen firmalar harekete geçti bile. Daha önce FF XV markalı bir Audi A8'le karşıl

Sony Walkman geri döndü!
Sony Walkman geri döndü!
Bu içerik 119 kez okundu.

Hürriyet'te yer alan habere göre uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet piyasaya sürülen Final Fantasy XV'le birlikte oyunun bu popülaritesinden pay almak isteyen firmalar harekete geçti bile. Daha önce FF XV markalı bir Audi A8'le karşılaşmıştık. Şimdi de Sony sınırlı sayıda ürettiği Final Fantasy XV Walkman, kulaklık ve taşınabilir hoparlör modeliyle bu çılgınlığa dahil oldu.

Hi-Res audio desteğine sahip olan söz konusu A-Series Walkman modelinin arka panelinde Noctis ve Co.'nun pixel versiyonları ve özel simgeler yer alıyor. Oldukça havalı bir kutuya da sahip olan Walkman'in fiyatı da 16 GB'lık model için 33.880 yen'den (yaklaşık 300 dolar) başlıyor.

SRS-HG1 Bluetooth hoparlör ve MDR-100A kulaklıkların fiyatı ise 260 dolar olarak belirlenmiş durumda. Walkman'in sahipleri ayrıca Final Fantasy XV film müziklerinin High-Res versiyonunu da 53 dolar karşılığında alabilecekler ve filmin ücretsiz bir posterine de sahip olacaklar.

Filmin hayranları arasında bu cihazları almayı kafaya koyanlar, eğer Japonya'da değillerse biraz zorlanabilirler. Zira bahsi geçen ürünler sadece Japonya'da satışa çıkacak.


sony teknoloji ürün cihaz walkman final fantasy xv son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Altan Düzyatan'a
Engin Altan Düzyatan'a "dev" zam!
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'