Kılıçdaroğlu'nun Kardeşi CHP'den İhraç Ediliyor

FETÖ'ye karşı Söke'den Didim'e yaptığı yürüyüş ve başlattığı ölüm orucuyla gündeme gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçd...

Kılıçdaroğlu'nun Kardeşi CHP'den İhraç Ediliyor
Kılıçdaroğlu'nun Kardeşi CHP'den İhraç Ediliyor
Bu içerik 92 kez okundu.

FETÖ'ye karşı Söke'den Didim'e yaptığı yürüyüş ve başlattığı ölüm orucuyla gündeme gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, CHP'den kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, yaptığı açıklamada, Celal Kılıçdaroğlu'nun söz konusu yürüyüşünün sürekli olarak Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile ilişkilendirildiğini ve bunun rahatsızlık yarattığını söyledi.

Herkesin kendisinden sorumlu olduğunu belirten Bingöl, şöyle konuştu:

"Aile bireyinin yaptığı olumsuzlular üzerinden bir siyasetçinin yargılanması yanlış"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl

"Genel Başkanımız 7 kardeşler. Kardeşlerden bir tanesinin farklı bir tutumu var. Bu, Genel Başkanı çok bağlamaz. Başka siyasetçinin kardeşinin ya da bir aile bireyinin yaptığı olumsuzluklar üzerinden bir siyasetçinin yargılanması veya onun üzerinden bir bakış açışı ile yaklaşmak son derece çirkin ama bunu maalesef işte yapıyorlar."

Bingöl, Celal Kılıçdaroğlu'nun CHP üyesi olduğunu hatırlatarak "Genel Başkanımızın talimatıyla Celal Kılıçdaroğlu, kesin ihraç istemiyle disipline verildi." dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Altan Düzyatan'a
Engin Altan Düzyatan'a "dev" zam!
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'