Ebru Şallı'nın yüzüne ne oldu?

Milliyet'te yer alan habere göre sevgilisi Sinan Akçıl'dan ayrılmasından sonra adı birçok aşk dedikodusuna karışan Ebru Şallı hacklenme olayıyla ilgili "Herkesin başına gelebilir. Asıl son hacklenme sorunu. Bu dünyada da oluyor. Evinize b

Ebru Şallı'nın yüzüne ne oldu?
Ebru Şallı'nın yüzüne ne oldu?
Bu içerik 101 kez okundu.

Milliyet'te yer alan habere göre sevgilisi Sinan Akçıl'dan ayrılmasından sonra adı birçok aşk dedikodusuna karışan Ebru Şallı hacklenme olayıyla ilgili "Herkesin başına gelebilir. Asıl son hacklenme sorunu. Bu dünyada da oluyor. Evinize bir hırsız giriyor ve eşyalarınız çalınıyor öyle düşünün. Arkadaşımla aramdaki mesajların bir yerlerinin kesilip başka yerlere yapıştırılması hoş olmadı. Ben 2 çocuğu olan, 20 yıldır faydalı işler için uğraşan Türkiye'ye mal olmuş bir insanım. Biz o arkadaşımla birlikte çok çalışmalar yaptık, çevrem de biliyor. Buraya da gelecek yine beraber işler yapacağız. Telefonda da konuşuruz, mesajlaşırız da... İlle bir şeyler mi olması gerekiyor?" şeklinde konuştu.

Ebru Şallı'nın yeni görüntüsü ise dikkat çekti. Gündeme gelen fotoğrafta Şallı'nın yüzünün şiştiği görülüyor.

Konuya ilişkin yorum yapan Gizem Özdilli; kendisinin de daha önceden yaptırdığı sonra memnun kalmadığı için vazgeçtiği bu operasyonun yanak dolgusu olduğunu söyledi.

iddia operasyon fotoğraf ebru şallı yüz son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çarşamba her yer bembeyaz!
Çarşamba her yer bembeyaz!
'Cumhurbaşkanlığı ve Meclis Seçimleri 2019’da'
'Cumhurbaşkanlığı ve Meclis Seçimleri 2019’da'