Rober Hatemo'ya mahkemeden büyük şok!

Hürriyet'ten Damla Güler'in haberine göre şarkıcı Rober Hatemo sosyal paylaşım sitesi olan İnstagram’da alkol şişeleri arasında yere yığılmış birinin fotoğrafını paylaşmış ve altına da, “Ruhunu şeytana satanların inişe taham

Rober Hatemo'ya mahkemeden büyük şok!
Rober Hatemo'ya mahkemeden büyük şok!
Bu içerik 109 kez okundu.

Hürriyet'ten Damla Güler'in haberine göre şarkıcı Rober Hatemo sosyal paylaşım sitesi olan İnstagram’da alkol şişeleri arasında yere yığılmış birinin fotoğrafını paylaşmış ve altına da, “Ruhunu şeytana satanların inişe tahammülü yoktur… Sonra salyaları akan kudur hayvan gibi bittiğini anlar… Hastalıklı ruhundan herkes kaçar… Kendi gibi 3-4 dalkavuk…İblislikleri ve şerefsizlikleri yüzünden ey tek dişi kalmış canavar..” şeklinde yazmıştı.

Yapılan paylaşımın ardından Can Tanrıyar’ın avukatı Hande Var harekete geçerek Hatemo hakkında şikayetçi oldu. Var sunduğu dilekçede, Hatemo’nun küçük düşürücü sözlerini instagram gibi büyük bit kitle iletişim aracıyla on binlerce kişi ile paylaşarak hakaret suçunu işlediğini belirtti.

“BEN YAZMADIM”

Verilen şikayet dilekçesinin ardından İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın karar duruşması bugün yapıldı. Duruşmada Rober Hatemo hazır bulunurken Can Tanrıyar’ı ise avukatı Hande Var temsil etti. Hatemo yaptığı savunmasında, Can Tanrıyar’la menajeri dolayısıyla gerginlik yaşadıklarını anlattı. Suçlamaya konu olan paylaşımı kendisinin yapmadığını savunan Hatemo, suçlamaları kabul etmedi.

ÖDEMEZSE HAPSE GİRECEK

Alınan beyanların ardından kararını açıklayan mahkeme, Hatemo’nun hakaret suçunu işlediğine hükmederek, Bin 740 TL para cezası verdi. Cezanın 6 eşit taksitle ödenmesine karar veren mahkeme, herhangi bir taksidinin yatırılmaması halinde cezanın hapis cezasına çevrilmesine de karar verdi.
Rober Hatemo dava mahkeme paylaşım instagram can tanrıyar avukat hande var son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Altan Düzyatan'a
Engin Altan Düzyatan'a "dev" zam!
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'