Sokak kedisini silahla yaraladılar!

Yeni Asır'da yer alan habere göre İzmir Narlıdere'de bir hafta önce yürüyemez halde bulunan sokak kedisi, hayvanseverler tarafından veterinere götürüldü. Klinikte çekilen röntgende kedinin silahla vurulduğu, arka sağ bacağına saplanan ku

Sokak kedisini silahla yaraladılar!
Sokak kedisini silahla yaraladılar!
Bu içerik 87 kez okundu.

Yeni Asır'da yer alan habere göre İzmir Narlıdere'de bir hafta önce yürüyemez halde bulunan sokak kedisi, hayvanseverler tarafından veterinere götürüldü.

Klinikte çekilen röntgende kedinin silahla vurulduğu, arka sağ bacağına saplanan kurşunun parçalı kırığa neden olduğu belirlendi.

Kediyi muayene eden veteriner hekim İsmail Bilgin, kırığı tespit ettiğini ancak kırığın üzücü sebebinin röntgenle ortaya çıktığını söyledi.

Bilgin, "Kurşun, hayvanın genel sağlığını bozmuştu. Kurşun zehirlenmesi kaynaklı böbrek yetmezliği ve kansızlık vardı. O haldeyken kırık ameliyatı yapmak mümkün olmadığından önce kurşunu çıkardık" dedi.

Kedinin kırık ameliyatını atlatabilmesi halinde iyileşmesinin 1 ayı geçeceğini dile getiren Bilgin, "Özellikle insana yakın davranan kedi ve köpekler şiddete daha çok maruz kalıyor" dedi.
hayvansever izmir hayvan şiddet silahlı saldırı narlıdere veteriner sokak kedisi röntgen son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Altan Düzyatan'a
Engin Altan Düzyatan'a "dev" zam!
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'