WhatsApp Kullanıcılarını Yeni Bir Kolaylık Bekliyor

WhatsApp son zamanlarda yeni özelliklerle adından sıkça söz ettiriyor. GIF desteği, görüntülü arama derken son olarak kullanıcıların işini kolaylaştır...

WhatsApp Kullanıcılarını Yeni Bir Kolaylık Bekliyor
WhatsApp Kullanıcılarını Yeni Bir Kolaylık Bekliyor
Bu içerik 86 kez okundu.

WhatsApp son zamanlarda yeni özelliklerle adından sıkça söz ettiriyor. GIF desteği, görüntülü arama derken son olarak kullanıcıların işini kolaylaştıracak bir özellik daha devreye giriyor.

Bilindiği gibi şimdiye kadar WhatsApp‘tan gönderilen videoları izlemek için indirmek şarttı. Ancak mobil internet kullanırken bu içerikleri yüklemek oldukça uzun zaman alıyor. 

Yeni güncelleme ile birlikte bu zorunluluk ortadan kalkacak. Artık videoları indirmeden, sadece üzerine tıklayarak seyretmek mümkün olacak.

Ancak bu indirme özelliğinin tamamen kaldırıldığı anlamına gelmiyor

Eğer telefonunuz otomatik yükleme yapmak üzere ayarlanmışsa bu işlem yine gerçekleşecek. 

Otomatik indirme kapalıyken olur da izlediğiniz bir videoyu beğenir ve saklamak isterseniz kenardaki yükleme butonuna basmanız yeterli olacak.

WhatsApp normalde yeni özellikler ekleme konusunda oldukça yavaş olmasıyla tanınıyor. Ancak son birkaç aydır yapılan güncellemeler yenilikçi yönleriyle dikkat çekiyor. Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yakın zamanda bu unvanı kaptıracak gibi görünmüyor.

LOG

GIF whatsapp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Altan Düzyatan'a
Engin Altan Düzyatan'a "dev" zam!
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'
Bakan Müezzinoğlu: 'Bu Ülkenin En Büyük Külhanbeyi Atatürk'