Kıvanç Tatlıtuğ'dan takdir toplayan yardım

Takvim'den Özge Gürcan'ın haberine göre yakışıklı jönler, tam bir iyilik meleği çıktı… Kenan İmirzalıoğlu ve Çağatay Ulusoy'un ardından ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da miniklerin yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz haftalarda Sii

Kıvanç Tatlıtuğ'dan takdir toplayan yardım
Kıvanç Tatlıtuğ'dan takdir toplayan yardım
Bu içerik 98 kez okundu.

Takvim'den Özge Gürcan'ın haberine göre yakışıklı jönler, tam bir iyilik meleği çıktı… Kenan İmirzalıoğlu ve Çağatay Ulusoy'un ardından ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da miniklerin yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz haftalarda Siirt'in Eruh ilçesindeki Keklitepe Köyü'ndeki öğrencilere kırtasiye malzemesi ve kıyafet gönderen Ulusoy'un yanı sıra Tatlıtuğ da memleketi Adana'daki çocukları sevindirdi. Stil danışmanı eşi Başak Dizer'in organizasyonuyla Adana Şehit Muharrem Erdoğan İlkokulu'na 100 adet kışlık ayakkabı ile 100 adet mont gönderen Tatlıtuğ'un bu örnek davranışı hayranlarından büyük alkış aldı.

İYİ NİYET ELÇİSİ...

Kenan İmirzalıoğlu ve Çağatay Ulusoy gibi yardıma muhtaç öğrencilere gizlice destek veren Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Dizer'in katkılarıyla daha önce de pek çok kişiye yardım eli uzatmıştı. 'Geleceğe Işık Tut' projesi kapsamında minik kalplere dokunan Tatlıtuğ, geçen yıl da 'Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Türkiye İyi Niyet Elçisi' olarak görev almıştı.

EŞİYLE EL ELE VERDİ

Kıvanç Tatlıtuğ'un Adana'daki okullara yaptığı gizli yardımların organizasyonunu güzel eşi Başak Dizer Tatlıtuğ üstleniyor.
kıvanç tatlıtuğ adana çağatay ulusoy kenan imirzalıoğlu başak dizer kıyafet yardımı son haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çarşamba her yer bembeyaz!
Çarşamba her yer bembeyaz!
'Cumhurbaşkanlığı ve Meclis Seçimleri 2019’da'
'Cumhurbaşkanlığı ve Meclis Seçimleri 2019’da'